Paslaugos

Atsarginės dalys

UAB “Keluva” gali pasiūlyti didelį statybinės technikos atsarginių dalių asortimentą. Patyrę mūsų įmonės darbuotojai išsamiai patars ir pasirūpins, kad reikiamas atsargines dalis gautumėte kuo skubiau. Turėdami  atsarginių dalių sandėlius ir apgalvotą logistikos sistemą, jūsų norimą atsarginę dalį galime skubiai ir patikimai pristatyti į bet kuri Lietuvos miestą.

 • Autogreiderių atsarginės dalys;
 • Buldozerių atsarginės dalys;
 • Frontalinių krautuvų atsarginės dalys ;
 • Vikšrinių ir ratinių ekskavatorių atsarginės dalys;
 • Teleskopinių krautuvų atsarginės dalys;
 • Ir kt. technikos.

Medžiagų sandėliavimo sprendimai

UAB “KELUVA” siūlo „DOMAR-EURODOME“ tipo druskos sandėlius kelių barstymui. Dėl savo ypatingos konstrukcijos šio tipo sandėliavimo sistema yra absoliuti birių medžiagų sandėliavimo lyderė – nuo sukurimo momento Monrealyje 1974 m., pasaulyje pastatyta virš 6000 tokio tipo sandėlių.

Mes galime pasiūlyti įvairių talpų sandėlius – nuo 500 iki 100000 t. Mūsų šalies sąlygomis pats optimaliausias būtų 2000 t talpos sandėlys. Tai ilgaamžis, ekologiškas, patogus eksploatuoti, išlaikantis druską sausą ir birią visą sandėliavimo laikotarpį bei pigesnis, palyginti su kitų konstrukcijų sandėliais, statinys.

Stambiagabaričių medienos atliekų smulkinimo paslauga

UAB „Keluva siūlo atlikti stambiagabaričių medienos atliekų smulkinimo darbus.

UAB „Keluva“ atlieka stambiagabaričių medienos atliekų (kelmų, rastų, pabėgių, šakų, senų baldų ir kt.) smulkinimo darbus medienos smulkintuvu HAMMEL VB750D.

Smulkinimo darbus atliekame užsakovo nurodytoje vietoje visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Medienos smulkinimo HAMMEL VB750D našumas iki 60 t/val. (priklausomai nuo smulkinimo medžiagos).

Gaunamo produkto dydis nuo 100 iki 400 mm.

Statybinės technikos serviso paslaugos

UAB “Keluva” serviso komanda gali pasiūlyti mobilų ir stacionarias serviso paslaugas mūsų naujose serviso dirbtuvėse adresu – Liepkalnio g. 101, Vilnius.

Dirbtuvės yra aprūpintos visa serviso įranga bei instrumentais, reikalingais įvairios technikos techninei priežiūrai bei remontui atlikti. Šiuo metu įmonė disponuoja 500 m2  garažų ir dirbtuvių, 2000 msandėlių plotu.

Gavus iškvietimą dėl technikos gedimo atvyksime ten – kur pageidauja klientas, o remonto paslaugas atliksime greitai ir kokybiškai. Mobili serviso komanda yra aprūpinta naujausia įranga, o dėl plataus atsarginių dalių asortimento mūsų sandėliuose inžinieriai – mechanikai atliks diagnostiką, nustatys gedimą ir pataisys jūsų techniką, kad ji patikimai veiktų.

UAB „Keluva“ užtikrina garantinį ir pogarantinį techninį aptarnavimą, bei remontą visiems parduodamiems mechanizmams.

  UAB „Keluva“ įregistruota Lietuvos įmonių rejestre 1992 metais. Įmonė perregistruota iš Susisiekimo ministerijos Valstybinės tiekimo įmonės, kuri vykdė visų Respublikos kelių tiesimo ir eksploatacijos įmonių aprūpinimą medžiagomis ir technika. UAB „Keluva“ perėmė ir tęsia šią veiklą, glaudžiai ir sėkmingai bendradarbiauja su kelių tiesimo įmonėmis.

  ADRESAS

  Liepkalnio g. 101 LT-02121 Vilnius, Lietuva

  TELEFONAS

  (8-5) 212 32 23

  EL. PAŠTAS

  info@keluva.lt

  Cart